Marketingové nástroje počas štúdia zadarmo

Aké marketingové nástroje budeš môcť počas štúdia používať?

Bez znalosti množstva marketingových nástrojov, ktoré sú dnes na trhu, si dnes poriadny markeťák ani neškrtne. Či už ide o správu PPC kampaní, podporu SEO alebo správu sociálnych sietí, v rámci štúdia Digisemestra dostaneš prístup k tým najlepším a najdôležitejším nástrojom na trhu.

Nižšie uvedené nástroje budú môcť študenti využívať zadarmo počas celého Digisemestra. Zoznam sa bude ďalej rozširovať.

Marketing Miner

Marketing Miner

Marketing Miner je dáta miningový nástroj v oblasti online marketingu. Funkcionalita a sila spočíva v jeho rozmanitosti a flexibilite. Nejde o nástroj, ktorý by za vás urobil úžasné grafy a prehľadné reporty, ale o nástroj, ktorý sa dokáže dostať rýchlo a efektívne k tvrdým dátam, na ktorých môžete stavať svoj business.
Ahrefs.com

Ahrefs.com

Zahraničný, v SEO komunite veľmi uznávaný súbor nástrojov. Základom sú nástroje pre zvýšenie prevádzky z vyhľadávačov, monitoring konkurencie a ich odkazového profilu. Nástroje však poslúžia nie len ľuďom z oblasti SEO. Naviac môže byť prepojený s účtom Marketing Minera a získate tak prístup k ešte zaujímavejším výstupom.
Smartlook

Smartlook

Smartlook poskytuje kvalitatívnu analytiku pre weby a mobilné aplikácie. Pomáha viac než 200 000 firmám všetkých veľkostí a dáva odpoveď na otázky „prečo“, ohľadne používateľského správania. Zaujíma vás prečo používatelia odchádzajú alebo nepoužívajú niektoré funkcie? Prestaňte tápať v tme a odhaľte trendy v správaní používateľov pomocou nepretržitého nahrávania používateľov, heatmap, automatického sledovania udalostí a konverzných funnelov. Pomocou Smartlooku zistíte príčiny používateľského správania, ktoré by ste inak z čísel a grafov nevyčítali.
XeMeL

XeMeL

XeMeL je jednoduchý editor pre úpravu produktových XML feedov pre produktové porovnávače a iné inzertné systémy. Je to najlepší „kamoš“ e-shoparov a markeťákov. Vďaka grafickému spracovávaniu pravidiel a intuitívnemu rozhraniu zvládne editáciu feedov úplne každý. Žiadne zložité vzorce, žiadny kód. Jednoducho tvoríte pravidlá a upravujete ich. A vaše IT môže makať na dôležitejších úlohách.
Smartsupp

Smartsupp

Najobľúbenejší chat českých e-shopov. Nadviažte osobnú konverzáciu s vašimi návštevníkmi a premeňte ich na spokojných zákazníkov. Pre účastníkov Digisemestra máme pripravený demo účet so všetkými funkciami na 3 mesiace zadarmo.
Spotibo

Spotibo

Spotibo je nástroj na SEO analýzu webu. Pomáha nájsť nedostatky, ktoré majú negatívny vplyv na umiestnenie webu vo výsledkoch vyhľadávania alebo obmedzujú prístup k obsahu pre hendikepovaných používateľov. Nástroj prechádza všetky stránky na webe a následne vyhodnocuje viac ako 30 rôznych on-page a technických SEO faktorov.
Boosterberg

Boosterberg

Pôvodne vyvinutý pre internú potrebu jednej z najväčších digitálnych marketingových agentúr na Slovensku, nástroj Boosterberg umožnuje vytváranie a automatické manažovanie boostovania príspevkov na Facebooku v efektívnych kampaniach. Okrem šetrenia času automatizáciou procesov zároveň optimalizuje výkon kampaní klientom z radov digitálnych marketingových agentúr, vydavateľstiev, ale aj brandov a e-commerce biznisov z celého sveta.

Nenechaj si ujsť štúdium Digisemestra!

Pošli svoju prihlášku

Projekt pripravuje

Marketing Festival s.r.o., Renneská třída 393/12, Štýřice, 639 00 Brno, IČ 01646486, info@digisemester.sk, Zásady používania cookies, Zásady ochrany osobných údajov

Tvorba webu

logo-hexa

Hexa Design